ניתן לשלם בהוראת קבעתקנון האתר האינטרנטי  GOOD2626

 

מטעמי נוחות נוקט התקנון בלשון זכר, ואולם כל הנאמר בו מתייחס לנשים ולגברים כאחד.

 

 1. השימוש באתר זה הינו לצורך רכישה מקוונת של מוצרי האתר בלבד וזאת בדרך התשלום המקוון.
 2. הגלישה באתר ו/או הרשמתך כמנוי לקבלת שירותיו, ייחשבו להסכמה מצדך לתנאים אלה.
 3. הנהלת האתר רשאית לבצע חיובים, להשעות חיובים, להעביר ו/או להסב חיובים וזאת בכפוף ל רכישה מקוונת אשר נעשית בשיטת "on-line" .
 4. הנהלת האתר רשאית לעדכן את תנאי התקנון מעת לעת. ואין על הנהלת האתר כל חובת דיווח בגין שינוי התקנון.
 5. אין לעשות באתר או באמצעותו כל שימוש למטרות :העתקת מוצרים, ספסרות, פעילויות בלתי חוקיות הן בתחום הצעצועים והן באופן כללי.
 6. ההרשמה כמנוי ו/או לקוח מזדמן  מיועדת ומותרת לגילאי 18  ומעלה בלבד. בהרשמתך הנך מצהיר כי גילך אכן מעל 18 שנה.
 7. אין לרשום אדם אחר שלא בהסכמתו ו/או ללא נוכחותו מול המסך בשעת הרישום ולאחר שהוסברו לו כל תנאי תקנון זה.
 8. הרישום באתר הוא לשימוש האישי והבלעדי של הגולש אשר אינו רשאי להעביר את הרשאת השימוש לאדם אחר כלשהו. חובה מיוחדת לדייק לחלוטין בכל הפרטים האישיים הנדרשים לצורך הרישום ולצורך הקשר השוטף עם המנוי./גולש מזדמן.
 9. אין להעתיק תמונות אשר מצויות באתר לצורך המחשה בלבד.
 10. המידע המצוי באתר הינו לפי הפרטים המצויים על המוצר עצמו והנהלת האתר אינה אחראית ל אי דיוק בפרטי היסוד של המוצר- למעט במקרים שדל פגם ו/ מום נסתר.
 11. כל רכישה מקוונת דרך האתר הינה כהצהרת המנוי/ הלקוח המזדמן כי הינו מסכים לתנאי רכישה, לסכום, לשיטת התשלום ולפרק זמן אספקת המוצר.
 12. מדיניות אספקת המוצרים: אספקת המוצרים תתבצע בהתאם לתנאים המופיעים בעמוד המכירה של המוצר, זמני אספקה מקסימליים למוצרים: עד 14 ימי עסקים, או על פי המועד המופיע בדף המוצר, במידה ומוצר מסוים אזל במלאי, תודיע הנהלת האתר על כך ללקוח תוך 48 שעות  במייל או בטלפון של הלקוח, כמו כן הלקוח יעודכן על חזרת המוצר למכירה באתר או הפסקת מכירתו, רק במקרה שהמוצר אזל במלאי הלקוח יהיה רשאי לבטל את העסקה בהתאם למדיניות הביטול של האתר וללא גבית דמי ביטול.
 13. הגבלת פרטיות על פרטי הלקוח / אחריות בית העסק : מנהלי האתר שומרים לעצמם את הזכות לשמור את פרטי המשתמש שנמסרו בזמן ההרשמה באתר ו\או פרטים על המשתמש שיאגרו בעת גלישתו באתר ולהשתמש במידע זה  לצרכי עדכון המשתמש במבצעים נוספים או שירותים נוספים שהאתר או אחרים מציעים, איתם החברה תיצור קשר.
  מנהלי האתר רשאים לעשות שימוש במידע על המשתמש למטרות שיווקיות ו\או להעבירו לצד שלישי לצורך ניתוח נתונים סטטיסטיים בתנאי שהמידע לא יחשוף ויזהה את שמו של המשתמש ו\או פרטי זהותו.
 14. אחריות בית העסק / מפעיל האתר

  א. המוצרים באתר מוצגים בתום לב ובאחריות הספקים, אין בהצגת המוצרים משום המלצה ו/או הבעת דעה מצד מפעילי האתר לגבי אופיים של המוצרים, תכונותיהם, טיבם, שמות היצרנים וכיו''ב
  החברה לא תישא במישרין או בעקיפין באחריות כלשהי לכל מקרה שבו הזמנתך לא התקבלה (מכל סיבה שהיא) ו/או לכל בעיה טכנית המונעת ממך מלבצע הזמנה או לעדכן אותה, בכל מיקרה מפעילי האתר יעמדו לעזרת הלקוח לביצוע הזמנה במידה ויתבקשו ע"י הלקוח ומבלי לפגוע בתנאי התקנון.
  החברה לא תישא באחריות לפעילות בלתי חוקית על ידי משתתפי המכירה או כל גורם אחר שאינו בשליטתה המלאה.
  מבלי לגרוע מהאמור לעיל החברה לא תהיה אחראית בגין כל נזק ישיר או עקיף אשר נגרם עקב שימוש באתר
  ב. אחריות למוצרים שבאתר היא לשנה , אחריות על סוללות  של ממונעים ל 6 חודשים בלבד  ,אחריות למנגנון פח אשפה אלקטרוני ל6 חודשים
  ג. האחריות למוצרים היא במחסן היבואן מושב צרופה  הובלת המוצר למעבדה תבוצא עיי הלקוח או לסרוגין ישלם הובלה למחסן היבואן הלוך ושוב ללקוח

 15. ביטול הרכישה מותנה בתנאים הבאים:
  במידה והלקוח זכאי לביטול בהתאם להוראות סעיף זה, יקנה ללקוח זכות להשבת הסכום ששולם על ידו בגין המוצר או השירות בניכוי דמי ביטול בשיעור של 5% מסכום העסקה או 100 ש''ח, לפי הנמוך 
  (להלן: "דמי ביטול"). חשוב לציין, כי הלקוח יחויב בתשלום מלא בגין השילוח גם אם טרם קיבל את המוצר, וזאת במידה והמוצר נשלח מהחנות לחברת השילוח (להלן: "עלויות השילוח").
  לאחר קבלת המוצר על אחריות הלקוח להחזיר את המוצר על חשבונו אל מחסני החברה  כשהמוצר באריזתו המקורית, לא הורכב ולא שומש.

  ‏א.      ביטול הרכישה הינו עד 48 שעות בהודעה טלפונית להנהלת האתר.

  ‏ב.      זיכוי בגין המוצר יהא תוך 14 ימי עסקים מיום קבלת המוצר לידי הלקוח.
  ג.      יש להחזיר את המוצר באריזתו המקורית וללא שימוש (לא ניתן להחזיר מוצר שבוצע בו שימוש)

 16. כל רכישה מקוונת באתר תהינה באישור בעל כרטיס האשראי בלבד- אשר  אישורו בתוכנת הסליקה הינה הסכמתו לכל פעולת רכישה .
  תנאי מוקדם לרכישת מוצר באתר הוא אישור חברת כרטיסי האשראי לביצוע העסקה, עבור כל הזמנה יידרש הלקוח להקליש\למסור מחדש את פרטי הכרטיס.
  פרטי הכרטיס לא נשמרים באתר ובאף מקום אחר באחריות החברה
 17. כל פניה להנהלת האתר תהא בדרך של שליחת מייל ישירות להנהלה, או לחילופין למחלקת שירות הלקוחות בטלפון:0502793481
 18. בכוונת הנהלת האתר כי האתר ושירותיו יהיו זמינים בכל עת. יחד עם זאת אין ביכולת הנהלת האתר להתחייב לזמינות רצופה ללא תקלות וללא "נפילות". כמו כן רשאית הנהלת האתר להפסיק את השימוש באתר מעת לעת לצורכי תחזוקתו וארגונו. לא יינתן כל פיצוי כספי/זיכוי בשל תקלות או הפסקות בשירות כמו כן רשאית הנהלת האתר וללא הודעה מראש לפעול להפסקה כל מבצע אשר העלתה היא וזאת ללא כפיפות לפרק זמן מסוים וללא הודעה מראש.
 19. כל זכויות הקניין הרוחני וזכויות היוצרים בקשר לאתר הם של הנהלת האתר.
 20. הנהלת האתר אינה אחראית לתוכן מודעות, "באנרים" או לכל חומר פרסומי באתר. האחריות לכך על המפרסמים בלבד.
 21. הימצאותם של קישורים ("לינקים") לאתרים אחרים אינם מהווים ערובה לתכנים באתרים אלה מבחינת מהימנותם, שלמותם, או מכל בחינה אחרת.
 22. על התקנון יחול הדין הישראלי. סמכות השיפוט לגביו לבתי המשפט המוסמכים בחיפה.
 23. על התקנון יחולו חוק החוזים
 24. דינו של תקנון זה  הוא כחוזה  לכל ודבר ועניין ועת הסכמת הלקוח דינו כי הינו הסכים להתקשר בהסכם זה מול הנהלת האתר. חוק החוזים (חלק כללי), תשל"ג-19
 25.  כתובת הברוש  38 טירת הכרמל
  קניה מהנה.    
 26. זמן אספקה 5 ימיי עבודה

 

 logo בניית אתרים