ניתן לשלם בהוראת קבע


מעשנת בשר למרפסת

מחפשים מעשנת בשר למרפסת? אצלנו תהנו ממבחר הדגמים המובילים עם המחירים המשתלמים ביותר.

דגמים מומלצים:

מעשנת , גריל וטאבון KING KAMADO בגודל 16 אינץמעשנת גריל למרפסת KAMADO

מחיר: 2,500
מחיר מבצע 1,699
מעשנה גריל וטאבון 24 אינץ KING KAMADO


מעשנת בשר למרפסת אדומה

מחיר: 6,500
מחיר מבצע 3,950מעשנה גריל וטאבון 26 אינץ KING KAMADO


מעשנת בשר למרפסת בצבע שחור


מחיר: 8,000
מחיר מבצע 4,650


במהלך הקיץ, יותר ויותר אנשים רוצים לבשל בחוץ כשהם מכינים ארוחת ערב בכל ערב. מצלעות ועד ירקות, ישנם מספר סוגים שונים של מזון שניתן לעשן. אם אתם שוקלים להחזיק מעשנת בשר למרפסת, הנה עוד כמה סיבות לשכנע אותכם לעשות את הצעד.


יותר טעם


מעשנת בשר למרפסת נותנת לאוכל שאתם מכינים יותר טעם, מה שיכול לשפר את איכות הארוחות שלכם. ניתן להשתמש בשבבי עץ או גושי פחם לצליית סטייקים או לצליית פיצה. ישנם מקומות אשר מציעים גם שבבי עץ בטעמים שונים, כולל אלמון, תפוח, פקאן ומייפל, כדי להשלים סוגים שונים של מעדניות.


הימנעו מחימום הבית


בקיץ, לעתים קרובות קשה לאפות צלי או תבשילים בתנור. תנורים יכולים לחמם במהירות סביבה פנימית ולהוסיף לחשבון האנרגיה שלכם כשהמזגן מנסה לקרר את הבית. אתה יכול לעשן בחוץ כדי לשמור על הבית קריר ונוח לפני החזרה פנימה.


אירוח מעולה עם מעשנת בשר למרפסת

בעלות על מעשנה מאפשרת לכם לארח בחוץ כאשר אתם מזמינים אורחים למסיבות או התכנסויות. אתה יכול לעשן סוגים שונים של בשר באזור עם המטבח החיצוני ואזור הטרקלין, ולספק למשפחה או לחברים שלכם אפשרויות טריות. מעשנים גם לא צריכים להחזיק ידיים כדי להשפיע בצורה נהדרת, מה שיפנה לכם זמן כדי לוודא שאתם יכולים לבדר את האורחים שלכם ולהיות מסוגלים לנהל שיחה.


 

קלה לשימוש


בישול על מעשנת בשר למרפסת הוא כמו בישול בתנור, עם רק כמה צעדים פשוטים. המעשנה גם עובדת היטב עם בשר או ירקות מבושלים. מה שיאפשר לכם ללמוד מתכונים קלים במהירות. אתם יכולים לשחזר תוצאות מושלמות בכל פעם מבלי לדאוג לעשות טעויות. מעשנות וגרילים מציעים גם שפע של צדדיות לצלייה ועישון. אתם יכולים ליהנות מבישול מגוון של מאכלים שונים פשוט על ידי הוספת פחמים לפני קביעת הטמפרטורה והיציאה. אתם לא צריכים לבדוק את האוכל שלכם כל הזמן במהלך התהליך.המאמר נכתב בשיתוף עם חברת GO TOP - קידום אתרי וורדפרס בגוגל.

מעשנת בשר למרפסת
logo בניית אתרים